איך מחליטים במי בוחרים לועד?

היי,

לפי מה אמורים להחליט במי בוחרים לועד?
רציתי לשתף אתכם במחשבות שלי :slightly_smiling_face:

בעיני:
מועמדים חדשים - לפי הרזומה ומה שהם מתכננים לעשות.
מועמדים קיימים - בעיקר לפי מה שעשו. אולי אפילו הייתי משווה את מה שעשו למה שהצהירו שיעשו כשנבחרו שנה שעברה (קצת מזכיר פרויקט חמוד שהיה לסדנא פעם של מערכת דו"ח טרכטנברג).

אני שם פה במרוכז למועמדים הקיימים, את התשובות לשאלה על מה קרה השנה.

השאלה: מה תשנה/י ומה תמשיכי/י בעשייתך בוועד בשנה הקרובה?

דרור שטרום

נסיוני בתחומים ובשווקים המתאפינים בכשלי תחרות וריכוזיות כוח מאפשר תובנות עמוקות לגבי היכן נדרשת במיוחד פעילות הסדנא וכיצד נכון לאכוונה. היכולת הכלכלית למפות גודל של שווקים המתאפיינים בחסמים בירוקרטיים ובכשלי מידע - מאפשרת לנווט את יכולות הסדנא למקומות המשפיעים ביותר על טובת הציבור.

אירית אידן

המשך הסתכלות בראייה אסטרטגית על יעדי הסדנא וחיזוקה. המשך חיבור לקידום עבודות נוספות.

סימונה הולשטיין

אמשיך לתמוך בעבודת המנכ"לית לפעילות טובה ומאוזנת של הסדנא. נחפש דרכים חדשות לבסס ולהרחיב את פעילויות הסדנא בשילוב קהילת המתנדבים.

מיכל מיכאלי

אשמח להמשיך ולתרום לסדנא גם המידע והניסיון הנרחב שלי במגוון תפקידים, גם לקידום אותם יעדים בעזרת רשת הקשרים שלי. ועם המרכזיות של פרוייקט data city - גם מהניסיון הנוכחי בזירה המוניציפאלית.

מיכל להנר
– ריק –

מאיר רובין

אני חבר הוועד כיום, וחבר גם בוועדת הכספים. בשנה שחלפה סייעתי למנכ"לית הסדנא וליו"ר הוועד בעניינים משפטיים וכלכליים מורכבים, ייעצתי בנושאי כוח-אדם וגבייה, עסקתי בפיתוח תכנים ופעילויות כולל שיתופי פעולה מגוונים עם ארגונים אחרים שאני מוביל או מייעץ להם, שהגדילו את החשיפה של תכני הסדנא והכניסו לה כספים. אשמח לתרום ככל יכולתי גם בשנה הקרובה.

אז האמת, חסר לי קצת תיאור בפועל של דברים קונקרטיים שחברי הועד עשו (לאחת גם חסר תיאור).
אז…
הייתי שמח לראות יותר פירוט בסעיף הזה (רק ל- 2 חברי ועד יש יותר משני משפטים קצרים).

גם הייתי מוסיף שאלה:
תנ/י 3 דוגמאות קונקרטיות לדברים הכי בולטים שעשית השנה. לדוגמה: עזרתי לפרויקט X כאשר עשיתי Y. התוצאה החיובית של זה על הסדנא היתה Z

בנוסף, לאור ההחלטה שלא לאשר את הצטרפות החברים החדשים, הייתי מוסיף גם שאלה על זה:
האם את/ה מתכננ/ת לתמוך באישור כל החברים החדשים? אם לא, כיצד לדעתך כדאי להחליט מי רשאי להצטרף לעמותה ומי לא?

עוד הערה: אני אישית חושב שזה יעזור לסדנא אם בועד המנהל יהיה ייצוג של כל אלו:

• אנשים עם חשיבה אסטרטגית ושיווקית
  • אנשים עם קשרים
  • אנשים עם חשיבה ערכית
  • מתנדבים בפועל
  • מתכנתים

למיטב הבנתי (אבל אולי אני טועה), נראה שלועד הנוכחי יש ייצוג טוב של ה- 3 הראשונים, אבל חוסר או תת-ייצוג ל- 2 האחרונים, שלדעתי הם גם חשובים.

תודה ושנה טובה ומתוקה! :apple::honey_pot:

+1 לבקשה
לא מצאתי בשום מקום מה חברי הוועד הובילו השנה. את פעילות היומיום מובילה המנכלית, אבל הייתי שמח איזה מהלכים ארוכי טווח הובילו חברי הוועד. תודה

מחזק. הרבה מידע חשוב חסר כאן. אין סיבה לא לפרסמו עוד לפני האסיפה כדי שיהיה זמן לעשות את שיקולי הבחירות המתאימים.