הצעה לעדכון "מדוברים" למייל

הי @eyalev,

שמעתי שאתה המפתח של המערכת עבורנו :slight_smile:

יש פונקציה שנראה לי שכדאי להוסיף. בהרבה מקרים, הנושאים שמעניינם משתמשים, הם נושאים שנויים במחלוקת. הדרך לזהות זאת, היא ללחוץ על נושאים “מדוברים”. השאלה היא האם ניתן לתכנן את המערכת כך שתשלח למי שרוצה עדכונים למייל על הנושאים “המדוברים”? כך נוכל להתעדכן במה שמעניין.

הי טל (:

יותר מטמיע מאשר מפתח.

יש פונקציה שנראה לי שכדאי להוסיף. בהרבה מקרים, הנושאים שמעניינם משתמשים, הם נושאים שנויים במחלוקת. הדרך לזהות זאת, היא ללחוץ על נושאים “מדוברים”. השאלה היא האם ניתן לתכנן את המערכת כך שתשלח למי שרוצה עדכונים למייל על הנושאים “המדוברים”? כך נוכל להתעדכן במה שמעניין.

יש לך מספר אפשרויות לעדכונים במייל ב- ‘העדפות’ בפרופיל שלך: http://forum.hasadna.org.il/users/Tal_Yaron/preferences

יש מצב שזה עונה על מה שאתה צריך

הי אייל,

טוב הנה הדוגמה לצורך בעדכונים לדוא"ל :slight_smile:

רק עכשיו ראיתי את התשובה שלך…
בדקת את ההגדרות, וכרגע העדכון המינמלי הוא יומי. לא מצאתי דרך להגדיר לו אפשרות שישלח לי לדוא"ל עדכוניים מיידים על נושאים שבה אני מעוניין, או הגבתי.

לדעתי היכולת לקבל עדכוניים מיידים לדוא"ל, הם קרטיים, כדי לשמר רצף שיחה.

הי טל.

נדמה לי שהאופציה הרביעית בתפריט שאייל הפנה אותך אליו (ראה תמונה) עונה בדיוק על זה.

הי נעם,

מכיר את ההגדרות הללו. מה שחסר הוא עידכון ברמה היומית. כך מידי אני מעודכן במה שקורה. פעם בשבוע זה נראה לי מועט מידי, ולא שומר על רצף ועניין.

אפשר לשנות את ההגדרה משבועית ליומית בתיבת הגלילה.

אדם

תודה אדם.

האם עידכנת את האפשרות, או שאני פסיפסתי זאת? זכור לי שבדקתי, וראיתי שהמינימום היה שבועי :frowning:

אני לא שיניתי כלום :smile: