הזמנה לאסיפה הכללית 2020

שלום לכולם,

זוהי הודעה והזמנה להשתתף באסיפה הכללית של עמותת הסדנא לידע ציבורי (ע"ר) לשנת 2020.

האסיפה מתקיימת בתקופה לא פשוטה במדינה ובעולם, ובהתאם זו גם תקופה לא פשוטה לעמותה ולקהילה. ההזדמנות להתאסף, מעבר לצורך החוקי ולחשיבות העקרונית בהצגת ואישור הדו"חות השנתיים של העמותה וכיוצא בזה, תהיה גם הזדמנות להתייחס יחד לסיטואציה הקיימת ולהתמודד איתה יחד כקהילה.

האסיפה תתקיים בתאריך ה-21.9.2020, יום שני. לאור המצב, האסיפה תתקיים באמצעים אלקטרונים בלבד (ראו בהמשך). מועד פתיחת האסיפה יקבע לשעה 19:00 . במידה ובשעה זו לא יהיה נוכח באסיפה קוורום (רבע מחברי העמותה), האסיפה הנדחית תתחיל בשעה 20:00, כפי שקרה בשנים הקודמות.

במסגרת האסיפה הכללית נעדכן על פעילות העמותה בשנה האחרונה ונדון באתגרים ובתכניות לעתיד – מטבע הדברים ההתמודדות של העמותה והקהילה עם שגרת הקורונה תתפוס את מרכז הבמה, ועוד על כך יפורט בהמשך. כמו כן, ובהתאם לדרישות החוק, נציג לאישור האסיפה את הדו"חות הכספיים והמילוליים לצד דו"ח ועדת הביקורת לשנת 2019. בנוסף על כך נקיים הצבעה על כהונת חברי וחברות הוועד המנהל, וחברי ועדת הביקורת. סדר יום מלא יפורסם בהמשך (הצעות לסדר היום תתקבלנה כמובן בברכה).

כזכור, באסיפה הכללית מוזמן לנכוח כל אדם, בין אם הוא חבר עמותה ובין אם לא. מתוך רצון להימנע מ-Zoom Bombing וקשיים דומים האופייניים למרחב הוירטואלי, הקישור לאסיפה יפורסם בפומבי בסמיכות לאירוע. על מנת לוודא את קבלת הקישור תוכלו להשאיר פרטי קשר כאן , ואנו נשלח פרטים באופן אישי. כמו כן, נזכיר כי על מנת להצביע יש להירשם כחבר בעמותה. ניתן לעשות זאת בקישור הזה.

בהמשך לדרך בה פעלנו בשנים האחרונות, נפעל לקיים תהליך קבלת החלטות קהילתי (ובתוך כך תהליך בחירות לוועד המנהל ולוועדת הביקורת) שיהיה שקוף, תקין, פתוח ומכבד, בהתאם לערכים שחרטנו על דגלנו כעמותה וכקהילה. השנה לראשונה נקיים תהליך הצבעה אלקטרוני, ונרצה לוודא שהוא מתנהל בהתאם לערכי הסדנא ולדרישות המנהל התקין – תקנון ההצבעה יפורסם בהמשך.

הגשת מועמדות תהיה פתוחה בלינק הזה , עד יום שישי ה- 04.09.2020 . את פרטי המועמדות והמועמדים ניתן לראות כאן, וקבצים שצורפו להגשה כאן. בשנים הקודמות פירטתי מראש הצעה לניהול תהליך הבחירות שבסופו של דבר לא תאם את הצרכים והסיטואציה. בהתאם לכך אעדכן לגבי התהליך בהמשך הדרך - בהתאם לערכי העמותה והצרכים בפועל. לכל שאלה, תהייה או הצעה, מוזמנות ומוזמנים לפנות אלי באופן אישי.

תודה ובברכה,
יותם מנור בשם הוועד המנהל

ערב טוב לכולם,

להלן סדר היום לאסיפה הכללית, בקישור הבא.
הצעות נוספות לסדר היום תתקבלנה כאמור בברכה.
אבקש כי הצעות מהותיות לסדר היום, במידה וישנן, תועלנה בימים הקרובים - על מנת שהוועד, העמותה והקהילה יוכלו להיערך להצעות אלו כראוי.

תודה וערב נעים!
יותם מנור, בשם הוועד המנהל