שיתוף פעולה במיזם דיגיטלי למיצוי זכויות

בשל הריכוז הרב של אנשי הטכנולוגיה בפורום, והמתאם הערכי בין הפרויקטים של הסדנא לידע ציבורי, לפרויקט שלי, אני מרשה לעצמי להעלות את הנושא בפורום.

שלום רב, קוראים לי עומר ואני סטודנט באוניברסיטת ת"א, בשנה האחרונה במקביל ללימודי, אני עובד על פיתוח מיזם למיצוי זכויות באמצעות כלים דיגיטליים. לצערי הרב, בשל בעיות משפחתיות, השותף הטכנולוגי שלי נאלץ לפרוש מהמיזם בטרם הצלחנו להשלים את הפיתוח. לכן אני כותב בפורום זה בניסיון למצוא שותף חדש למיזם.
למיזם יש פוטנציאל כלכלי רב, אך מעבר לכך פוטנציאל חברתי עצום, והוא יכול לסייע בחילוץ האוכלוסיות החלשות ביותר בחברה מעוני. התחום הוא מיושן, רווי בירוקרטיה, שרק מחכה למהפכה טכנולוגית שתשנה אותו מקצה לקצה- כך שחווית העבודה על המיזם תהיה מלהיבה ומרתקת.

מי אני מחפש?
מתכנת full stack עם ניסיון קודם בפיתוח web אך גם הבנה של הצד שרת, בעל ראש גדול שאוהב לקחת יוזמה ומעל הכל מישהו בעל מחויבות חברתית עמוקה.

במידה וזה מעניין מישהו, הוא מוזמן ליצור איתי קשר דרך הפורום.

מיותר לציין, שלמרות שההודעה נוסחה בלשון זכר, היא פונה לשני המינים.

הי עומר, הרעיון שלך נשמע דומה למיזם של כל-זכות

היי מרי, אני מכיר את המיזם של כל זכות. השוני המהותי בין המיזם שלי לכל זכות הוא שכל זכות מספקים מידע כללי על הזכויות של אינדיבידואלים ובמידה מסוימת על כיצד למצות אותן, המיזם שלי, מעבר למידע שהוא יספק לפרט הספציפי על הזכויות להן הוא זכאי, גם יתקשר עם הרשויות הרלוונטיות ויאפשר לו גם למצות ולתבוע עבורו את הזכויות הללו מאותן רשויות. אם את (או כל מישהו אחר) רוצה לקבל יותר מידע על המיזם את מוזמנת לפנות אליי במייל: omertochen@gmail .com (יש רווח בכתובת מייל, כי הפורום לא נותן לי לפרסם לינקים)

אם כך, זה נשמע כמו תוספת של פיצ’ר לכל-זכות, ואולי כדאי לך לעבוד יחד איתם ולא לעשות פיתוח חדש…