תוצאות הבחירות לוועד

בוקר טוב לכולם,

הספירה של הקולות הסתיימה.
בסה"כ הצביעו 59 חברים, מתוכם 20 באמצעות ייפוי כוח.

הועד המנהל שנבחר:
יותם מנור 41
נבו פרץ 39
מור רובינשטיין 39
תומר אביטל 38
אגם רפאלי 35
מיכל מיכאלי 32
ליאור פינקל פרל 31

לא נבחרו לועד:
איה לאור 28
דנה ממן 25
בני דאון 24
מוטי אלמליח 17
אשר רוכברגר 5

(*) ערן חג’ג’ ביקש להסיר את מועמדתו זמן קצר לפני האסיפה ולכן תוצאות הבחירה בו לא מתפרסמות.

ברכות לחברי הועד הנבחרים וכן לחברי ועדת הבקורת החדשים: מייק סילברג , גילי פרהדיאן וענת שרם.
אני מאחלת לכם ולכולנו הצלחה רבה.

תודה לכל מי שלקחו חלק בבחירות לועד המנהל. הנוכחות אתמול היתה מרשימה כמו גם ההשתתפות מרחוק. למרות הרגשות העזים סביב הבחירות, האסיפה התקיימה בצורה מכובדת ומכבדת וניתנה במה ראויה לשמוע את המועמדים.

אני רוצה להודות מקרב לב לחברי הועד שמסיימים את תפקידם: איה לאור, ליחן דגן וכן ובועז חן (שפרש במהלך השנה), וכן לחברי ועדת הבקורת שמסיימים את תפקידם: אלון ניסר, אלמה גדות פרז ומעין אלכסנדר (שפרשה במהלך השנה). תרומתכם הרבה מוערכת מאד.

לבסוף, למועמדים שלא נבחרו הפעם אני רוצה להגיד תודה שביקשתם לקחת חלק בהובלה של הסדנא. אם יש משהו שעלה בבירור מהדיונים הסוערים סביב הבחירות זה שיש מגוון רב של דרכים לתרום בסדנא ולהיות חלק מהקהילה. אני מזמינה אתכם לקחת חלק פעיל, מוביל, דעתני, וכן, גם בועט, גם אם לא במסגרת הועד. העליתם נושאים חשובים לדיון, חשוב שתמשיכו להשמיע את הקול הזה.

שלכם,

שבי

תודה לשבי על ניהול האסיפה ולכל המועמדים שבחרו לנסות ולקחת חלק בוועד המנהל. כולי תקווה שלא תתייאשו ותמצאו את הדרך לתרום לפתיחות ושיתוף.

החלטתי להתמודד השנה, בפעם הראשונה, לוועד המנהל כי הגעתי למסקנה שהסדנא סגורה מדי. מסתבר שהייתי אופטימי מדי :worried:

כמו שאדם כתב, הפעילות בסדנא היא לא בינארית. גם אם אתם רק נכנסים לפורום מדי פעם או עוקבים אחרי הסדנא בפייס ונותנים בלייקים, אתם פעילים. הסדנא קמה כדי לשרת אתכם ולצערי היא לא עושה עבודה מספיק טובה. הנה כמה דוגמאות שעיצבנו אותי במיוחד:

• אם תשלחו הודעה בפייס לעמוד הסדנא תקבלו את התשובה הבאה:

הודעה אוטומטית:

הי,
תודה שכתבת לנו. נשמח להמשיך את השיחה בכתובת המייל info@hasadna.org.il

נשתמע,
מרי, רכזת הקהילה

• אם תרצו להצטרף למפגש פיתוח, תאלצו להגיע בערב היחיד בחודש בו אנחנו פתוחים לקבל פעילים חדשים. שלא במפתיע, זה גורם לנו לאבד 3/4 מהפונים (למה לא להיות פתוחים לחדשים בכל מפגש?)

• אם ביקשתם מהמנכ"לית לייפה את כוחו של חבר אחר באסיפה הכללית והיא פוסלת את הייפוי, היא לא טורחת להודיע לכם על כך

• אם ירצו להזמין אתכם לפגישה אפיון על כנסת פתוחה, לא יטרחו להתייעץ איתכם לגבי התאריך והשעה. אפילו זימון בדואל לא תקבלו - מינשון בסלאק ומצפים שתתייצבו

+1

חוץ מזה, סדנא או לא סדנא, בעיות תקשורת בין-אישית הפילו סטארטאפים וארגונים רבים וטובים, על אחת כמה וכמה ארגונים שרוב העבודה שלהם מתבצעת ב-Remote. אני לא יכול לאמת את כל מה שבני כתב, אבל אם הדברים נכונים, חייבים לתקן.

תודה רבה @daonb על הדברים. לוקחת לתשומת ליבי את כל ההערות.