V15 מחפשים מפתחי Django מוכשרים

שלום,
מי: אם לא שמעתם חדשות בשבוע האחרון, V15 הוא ארגון על מפלגתי שמטרתו החלפת השלטון בישראל בבחירות 2015. יש לנו אלפי פעילי שטח שעושים טלפונים, דופקים על דלתות, מקימים דוכנים, ובגדול אנחנו עושים כל מה שאפשר לעשות (כמובן שבמסגרת החוק) כדי להסיט את ישראל מהכיוון המסוכן אליו היא צועדת.

מה: אנחנו מפתחים עשרות כלים שמתחלקים לכמה קטגוריות: כלים לאיסוף מידע, כלי עבודה למתנדבים, כלי ניתוח מידע ויח"צ. 85% ווב ו-15% מובייל.

אנחנו מחפשים בדחיפות, אני לא יכול להסביר עד כמה, מפתחים עם ניסיון בדג’נגו שיצטרפו אלינו לפרוייקט. מפתחי פרונט אנד שגנובים על JS ויש להם ניסיון עם PhoneGap - גם טוב. הפרוייקט כולו הוא עד הבחירות - יש לנו בערך 40 יום - ויש לנו המון כלים לפתח.

• תחילת עבודה מיידית
  • אופציה של לעבוד מרחוק
  • משרה מלאה בשכר
  • בונוס: אווירת סטארט-אפ ומהפכה, אנשים מדהימים ומחוייבים

דבר אחד אחרון - אנחנו מחפשים אנשים שהמטרה חשובה להם ואוהבים לעבוד עם אנשים אחרים. כולנו אנשי מקצוע שעזבו או לקחו חופש ממקומות העבודה שלהם לצורך הקמפיין ואנחנו מחפשים אנשים מחוייבים כאלה.

פניות נא להעביר אלי: yoav@v15.org.il
מבטיח לחזור לכולם :wink:

המשך יום נעים
יואב

הי יואב!
עשיתם השבוע הרבה רעש בתקשורת, כל הכבוד, למרות שאני מניח שלא תכנתם להתפרסם דווקא בשל חוסר השקיפות של המימון שלכם. ארגון הסדנא פועל לא מעט לניקוי הליקויים האלו, ושקיפות היא אחד הערכים. תוכל אולי לכבד את הקהילה שלנו ולספר מאיפה המימון?

מאוד מכבד את הקהילה כאן, ואף תרמתי בעבר (קצת) לכנסת פתוחה.

אני דוקא לא חושב שהרעש היה סביב חוסר שקיפות של מקורות המימון שלנו, אבל כך או כך, הצהרנו על מקורות המימון שלנו מהרגע הראשון. ראה את הפסקה האחרונה בדף האודות: http://v15.org.il/about

עמותה או חברה בע"מ? יש דו"ח כלכלי קצת יותר מפורט? אתה יודע, אין לנו בארץ מנגנון חוקי להקמת SuperPAC, ויש מצב שהתארגנויות “ספונטניות” כמו שלכם משחקות לידיים של הקמפיינים הימניים של ביבי ובנט, שמאוד אוהבים לבנות אנשי קש, וכל רמז לאי סדרים פשוט משחק לידיים שלהם. כרגע הנראות של ציפיבוז’י ושמאלה ממש לא מוצלחת לדעת רבים, אין להם תשובה לזה ואין להם גם מסרים מגובשים מלבד “רק לא ביבי”. אז לאור הברדק השבוע, אני תוהה אם אתם עוזרים או מזיקים כל עוד V15 והמחנה הציוני לא ידברו בצורה ברורה על העניין…

יש מצב, ואם כך אתה סבור אז כנראה שהמודעה שלי לא רלוונטית עבורך. אני מחפש שחושבים כמוני - שיש ב-V15 פוטנציאל להביא להביא להחלפת השלטון, ורוצים לקחת בזה חלק.

אני בטוח שיש מי שישמח להעביר שעות בוויכוחים על אסטרטגיה פוליטית - זה לא אני - אתה מוזמן לדף הפייסבוק של V15 שם אני מניח שיהיו מי שישמחו לדבר על זה. בינתיים, אני מחפש מפתחים מוכשרים שרוצים לקחת חלק במה שהוא בעיניי קמפיין משמעותי ייחודי להחלפת שלטון נתניהו.

תפרסם ב-she codes