תב"ע פתוחה בקונגרס החברתי השני

אז @mayamor ואני השתתפנו היום בשם כולכם במפגש ההכנה לקונגרס החברתי השני, שיתקיים ב-8/11/15 במכללה האקדמית ת"א-יפו.

אני מעלה כאן את הנקודות המרכזיות, כעדכון וכהזמנה למעוניינים להצטרף:

1. הארוע נועד לאפשר מפגש בין ארגוני חברה אזרחית, מקבלי החלטות ואקדמיים בתחום מדיניות הדיור. החברה האזרחית תיוצג על ידי מספר רב של ארגונים הפועלים במסגרות שונות ויכול לשמש הזדמנות נהדרת לשיתופי פעולה והצגת תב"ע פתוחה לקהלי יעד טבעיים.
  2. ביום הארוע נפעיל שם עמדת הדגמה ומידע, בשתי משמרות:
    א. שמרת בוקר/צהריים: באחריות @niryariv ו-@Yogev (ואולי @hadaseyal). מארגני הארוע ינסו בשבועות הקרובים ליזום מפגש בזמן הזה עם ראשי רשויות ובשאיפה נפתח שם איזה אתר מקומי או שניים.
    ב. משמרת אחה"צ/ערב: באחריות סחבק ו-@mayamor. נסביר ונציג את הכלי, ובעיקר נאכל את האבק שישאירו אחריהם אנשי הבוקר.
  3. אחד מיעדיה ארוכי הטווח של ההתכנסות הזו היא לגבש מסמך המלצות ומדיניות דיור. העמדה שהצגתי במפגש היא שהתרומה היחידה שלנו למהלך כזה יכולה להיות בנוגע למדיניות מידע תכנוני ונגישותו. ביקשתי ממארגני המהלך לשקול האם יהיו מעוניינים בגיבוש פרק שכזה ולעדכן אותנו.

בנוסף, הזמנתי את יובל ורויטל, מהמארגנים של הארוע, להצטרף לדיון כאן - כף שאתם מוזמנים להציף שאלות ורעיונות.

גם מתנדבים/מתנדבות מחשמבירים אחרים מוזמנים להצטרף אלינו לארוע. צרו קשר בפרטי.

למרבה הצער, אני אהיה בחו"ל ב- 8.11
כלומר, אני ממש לא מצטערת שאני נוסעת לניו-יורק, אבל אני כן מצטערת שזה התאריך.
ואם ירד שם גשם כל השבוע ויהיה קר וכל העצים בסנטרל פארק כבר יהיהו ערומים אז
יתווסף לי על הצער שזה לא הסתדר שבוע-שבועיים קודם.

• הדס (שמתאוששת מ- 42 שעות ללא חשמל וסלולר לא רציף במרתון בישול כל מה
    שהפשיר במקפיא. סססאאאאממממק!)

Hadas Eyal, PhD
Political Communication
Post Doctoral Fellow, Neurocognitive Lab, Hebrew U.

2015-10-21 1:24 GMT+02:00 noam info@hasadna.org.il: