תחרות האפליקציות בנושא צרכנות והשוואת מחירי מזון של איגוד האינטרנט והרשות להגנת הצרכן

לתחרות 2 מסלולים לפיתוח אפליקציות:

  1. השוואת מחירים בתחום המזון - יתבסס על מאגר המידע של נתוני מחירי המזון של הקמעונאים הגדולים.

  2. צרכנות נבונה - יתבסס על מאגרי מידע ממשלתיים (data.gov) ועירוניים (הנושאים יכולים להיות מטיסות ועד מיחזור, השמים הם הגבול).

הפרסים לזוכים- Nexus 6/ Nexus 9 / Chromecast

20.9.15 - סגירת הרישום.

לפרטים

ביום ב’ ה-12.10 הוכרזו הזוכים בתחרות

במקום הראשון במסלול השוואת המחירים זכתה האפליקציה Pricez, המאפשרת למשתמש לנהל רשימות קנייה חכמות לצד השוואת המחירים ברשתות השיווק השונות, ולקבל התראות על ירידת מחירים.

במקום השני במסלול השוואת המחירים זכתה אפליקציית SuperCode, המאפשרת למשתמש לסרוק מוצרי מזון במהירות ולקבל מידע על הסופרמרקט המציע את המוצר במחיר הזול ביותר, בסביבתו הקרובה של המשתמש.

במסלול צרכנות נבונה זכתה במקום הראשון אפליקציית Warranteer, המאפשרת לצרכן לנהל רישום ומעקב אחר תעודות אחריות של מוצרים שונים שברשותו בצורה פשוטה ודיגיטלית, כולל תזכורות וחיבור לנותן השירות. בנוסף, האפליקציה מאפשרת ניווט לנקודות השירות, פתיחת קריאת שירות ואפשרות להזמין טכנאי.

במקום השני במסלול צרכנות נבונה זכתה אפליקציית סינפ, המשווה בין מחירי החבילות של כל חברות התקשורת בישראל כולל סלולר, טלוויזיה, טלפון, ואינטרנט. בנוסף, ניתן למצוא בה בקלות את מספרי הטלפון של כל חברות התקשורת ולצפות במפת האנטנות הסלולריות.

במקום השלישי במסלול צרכנות נבונה זכתה אפליקציית Foodonet, המאפשרת שיתוף מזון בקהילה. כל משתמש יכול לשתף בזמן אמת בכמות המזון שהוא מוכן ויכול לחלוק עם הקהילה.