הכיתה02 - ההרשמה בעיצומה - אנא שתפו!

שלום לכולם!

ההרשמה למחזור השני של הכיתה בעיצומה -
שמונה שבועות של עבודה על פרויקט בצוות קטן, בליווי של קבוצה נהדרת, צוות הדרכה, ואנשי הספריה הלאומית שיפתחו עבורנו מאגרי מידע מרתקים - והכל בקוד פתוח ועם הרבה אהבה!
מפתחות ומפתחים יקרים - אנחנו מחכים לכם!
כל הפרטים - וטופס הרשמה מפרך - כאן:
https://hackita02.hasadna.org.il/

חשוב מאווווד!!! אנא שתפו את הקישור בשיחות סלון, באוטובוס, בפייסבוק, בטוויטר, על לוחות מודעות ואיפה שמותר - למאן ישמעו על התוכנית חבריכם ולא תצטערו אחר כך “חבל שלא סיפרתי” “חבל שלא שמעת” “איך לא ידעת” וכיוב!

למי שרוצה טקסט לשיתוף, אז הנה לכם כמה אפשרויות:

מתכנתים ומתכנתות! חולמים על בניית פרויקט אישי מרתק? רוצות לעבור לקוד פתוח? הצטרפו אלינו לתוכנית ההכשרה של הסדנא לידע ציבורי!

רוצים לעבור לקוד פתוח? לעבוד עם חברים על פרויקט אישי? להנגיש מידע למען הציבור? הצטרפו אלינו ל-8 שבועות של פיתוח והתפתחות.

החל מחודש אוקוטובר - הסדנא לידע ציבורי ו הספריה הלאומית מזמינים אתכם/אתכן להשתתף איתנו במסלול מיוחד - שבו נשלב פיתוח בקוד פתוח והנגשת מידע ונעבוד ביחד על פרויקטים בצוותים. וכל זה - כאן - בירושלים. למה אתם מחכים? רוצו להרשם!

ערה?

ההרשמה לתכנית “הכיתה 02” של הסדנא לידע ציבורי בירושלים נפתחה! 8 שבועות החל מה-21.10 של הכשרה על כל טכנולוגיות הווב החמות, תוך עבודה מעשית בצוותים על פרוייקטים להנגשת האוספים של הספרייה הלאומית. והכל בקוד פתוח. התוכנית מיועדת למפתחות ומפתחי תוכנה המעוניינים להשתלב בהתנדבות בסדנא בהמשך. שתפו והזמינו חברות!

תודה!

אודי ויותם @yotammanor

הולך לשתף בפייסבוק עם הכותרת “ערה”. זה יהיה מעניין

תהייה:
בעוונותיי (ויש לי כמה. וכמה) אני לא מתכנת / מפתח / איך שלא תקראו לזה.
באמת. אין לי שמץ.
אבל
מתעניין (בעיקר בקטע הציבורי של הנגשה של מידע)
האם אפשר להירשם לכיתה ?

לא. אבל יש מלא עבודה בכנסת פתוחה שמחפשת אנשי תוכן טובים. בא לך לתת כתף? על
הדרך תלמד כמה דברים על הנגשת מידע. :slight_smile:

2015-08-26 13:23 GMT+01:00 talt info@hasadna.org.il:

אחלה
כלומר, כבר חתמתי על כרטיס א.ד.י
אז מה שצריך

שלום לכולם,

נרשמתי ועדיין לא קיבלתי תגובה כלשהי?!
בקשר להיום בערב, יש מפגש?

בברכה,

הי יוסי,

אין עדין מפגשים מסודרים.
יתכן ונחזור למתכונת אקטיבית יותר רק אחרי “הכיתה”

סבבה,

היכן ניתן להתעדכן בקבלת מועמדים שנרשמו ל-“הכיתה02”?

hackita@hasadna.org.il

הי יוסי וכולם!

חזרנו מהחופשות שלנו ואנחנו משנסים מותניים לסיים את המעבר על טופסי ההרשמה -
אנחנו קצת מתעכבים, אבל מקווים לשלוח פרטים נוספים וזימונים ליום מיון בקרוב מאוד :smile:

אודי