אני גר בת"א וזקוק לעזרת החשמביר

אני מבין שיש בעיה עם מפת הגושים, אבל היא פחות מעניינת אותי.

השמגג שעושה את ה תמ"א-38 בבניין הסמוך מנסה להשיג מהעירייה אישור להוספת קומה מה שיחסום לי את הנוף. אני יודע שיש לו מהלכים בעירייה ולכן אני חושש שהוא יקבל אישור בלי שאף אחד ידע. אין לי בעיה ללכת לאתר המפות הממשלתי ולברר את הגוש והחלקה שלי ואז להכנס לתב"ע פתוחה ולהרשם לעדכונים.
נראה לי ששווה להוסיף אופציה “אחרות” בתפריט של “רשויות” ולהפנות את המשתמש למסך עם הסבר למה אין לנו מפה של רשויות אחרות, קישור לאתר הממשלתי לחיפוש גוש/חלקה, וטופס שמאפשר לי להכניס גוש/חלקה ודואל.

את המפה של ת״א יש לנו - הסיבה שאנחנו לא מוסיפים אותה היא כדי להמנע מהגברת העומס של הגירוד שלנו על השרתים של רמ״י.

תמיכה בדואל עדיין אין לנו, היה בזמנו רעיון ליצור שרת שיטפל בהתראות דואל לכל החשמבירים, אני לא בטוח איפה זה עומד.

אז תב"ע פתוחה לא יכולה לגדול מעבר לרשויות הקימות?

@aaa הקים את השרת ומשתמש בו לצרכי חשמביריו. @Alon_Nisser עבד על לשלב אותו אצלכם…

בטח שיכולה לגדול. ת״א שקולה מבחינת מספר גושים לעשר-עשרים רשויות קטנות, אז היא בעדיפות נמוכה בתור רשות חזקה יחסית עם אתר GIS הכי מושקע בארץ.

השיקול הוא להמנע מלהעמיס על אתר רמ״י, כדי שלא יסגרו לנו את הגישה.

זונות!
אולי נפתח משהו בשביל “קצירת קהל”?

אני פתוח לרעיונות, כנאמר בחג העומר ״יעלו ויבואו הקוצרים״

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/9e/PikiWiki_Israel_13571_Ramat_Yohanan_-Omer_festival.jpg/800px-PikiWiki_Israel_13571_Ramat_Yohanan-_Omer_festival.jpg