שיחה עם אנשי אוצר/אגף התקציבים

בשבוע שעבר דיברנו על הצורך לשפר את ההבנה שלנו בנוגע למנגנוני וודעת הכספים, ואיך להצליח לזהות מאפיינים של פעילות חשודה.
במשך לכך, נוצר קשר עם בחור שעבד במשרד האוצר והסכים להיפגש איתי דרך חבר משותף. השאיפה שלי זה להביא אותו לתת הרצאה לכולנו אבל אני עוד לא בטוח אם הוא יסכים או אם הא בכלל מתאים.
בכל מקרה אני נפגש איתו ביום רביעי בערב, והייתי שמח לרכז את השאלות המובילות שיש לנו כדי שנדע אם יש לו יכולת לענות עליהן.
אני לצערי לא מגיע היום לסדנא אבל אם תשלחו שאלות, אני ארכז הכל ואנסה להביא תשובות.

אם יילך טוב, נשמח אם תשאל אותו אם יהיה מוכן לסייע לנו בעבודה שלנו בנוגע
להתקשרויות בפטור ממכרז. נראה לי שעוד מוקדם לשאול ספציפיות בהקשר לזה.

בסדר גמור, אעלה את זה בשיחה היום.
אם תיזכר בעד משהו שלח לי, אני נפגש איתו ב19:00

הנה עוד שאלה:
באתר החדש היינו רוצים להראות חלוקה לתמיכות שכר ורכש. על אף שיש לנו רק מידע של תמיכות אנחנו יכולים לראות באילו תקנות יש הקצאות של כוח אדם ומכך להסיק שאלה תקנות שכר. על בסיס זה נוכל להסיק שתקנות שלא מוצמדות להן תמיכות או פירוט כ״א הן תקנות רכש. האם אכן תקנה יכולה להיות רק כ״א, תמיכה או רכש? האם שווה לנסות לבחון את הדברים בצורה כזו או שזה מתכון לטעויות? מעבר לזה, אם יש עוד סוגים שאנחנו לא לוקחים בחשבון, מה הם? כיצד ניתן לעקוב אחריהם? והאם יש מידע ממשלתי פתוח וזמין בנושא?

אחלה, אנסה להעלות את זה.
אם אראה שיש מצב לפגישת המשך אולי אוותר על זה כי זה די טכני, אבל אם זה כל
שיש אז אפגיז בשאלות :slight_smile:

2015-01-14 17:10 GMT+02:00 מושון info@hasadna.org.il:

הייתה פגישה מוצלחת עם הבחור, הוא עבד באגף התקציבים וישמח לעזור בפרוייקט - יש לו המון ידע רלוונטי מאוד והוא מכיר גם הרבה אנשים עם עוד יותר ידע :slight_smile:
קבעתי איתו טנטיבית ליום שני הקרוב ב18:30 כדי שנוכל לשבת איתו כולם ולצלול לפרטים.
אני יודע שמושון לא יהיה, סער אתה תהיה? מי עוד רוצה לשבת איתו?
אם זה לא מסתדר לעוד אנשים אשמח אם תגידו לי ואז אדחה אותו בשבוע.

אני ועומר נהיה.

מעולה :slight_smile:

@mary
מרי מושון הציע שאתייג אותך בשיחה הזו, אנא ראי למעלה את השתלשלות האירועים.
אם יש עוד אנשים שיהיו מעוניינים לדעתך להצטרף. השיחה תהיה טכנית לדעתי ופחות הרצאה כללית אבל אני לא מכיר את כל הנוגעים בדבר מספיק טוב אז אשמח אם יגיעו כל מי שיכול להתעניין.
אם גם יש אפשרות לשבת באיזה חדר שקט זה בכלל יהיה נפלא!
נתראה בשני

עקבתי :raising_hand:

סער, עומר, אתם פה?

אני פה…

היי ניר, האם מורי יהיה מחר במפגש? הוא יוכל לתרום לנו.

סער

יהיה גם מועיל אם נוכל לשבת עם קלינגר

אני מקווה שכן.
אוודא איתו מחר

לצערי מורי לא יכול להגיע היום