תב״ע פתוחה סגורה

שלום חברים,

העליתי עכשיו הודעה בתב״ע פתוחה שמודיעה שהפרויקט בהקפאה והמידע בו לא מתעדכן. היה לנו סיבוב יפה של שבע שנים, שזימן הכרות עם אנשים וארגונים מרתקים ואולי גם עשה מעט טוב בעולם - מדי פעם יוצא לי לפגוש אנשים שעושים שימוש באתר ואוהבים אותו, בארגונים ותפקידים שלא העליתי בדעתי שהוא יגיע אליהם. תוך כדי גם הצלחנו לגרום למפ״י לפרסם את מפות הגושים ומאז גם מידע נוסף ובכלל להפתח לעולם המידע הפתוח ואולי לייצר איזה תקדים למוסדות אחרים.

מתישהו קצת הותשתי מלרדוף אחרי שינויים ב html של אתרי הממשל ובכלל לעשות בחינם בשביל המדינה את העבודה שהיא משלמת הרבה כסף לספקים שלה כדי לעשות, גרוע יותר. אני לא בטוח אם המחשוב הציבורי היום במקום אחר מאשר ב 2013, אבל בכל אופן - אני כן.

תודה ליאיר אסף-שפירא שהיה האיש שהגה את הרעיון לתב״ע פתוחה ושותף מצוין לדרך, למור ועידו שקיבלו אותי לקהילת הסדנא ולנועם שהמשיך דרכם, לכל מי שתרם קוד ובראשם כמובן מור (הבן) וליובל שהיה אז המנכ״ל והיום מוכר לציבור כבן הזוג של השרה המוצלחת בממשלה. אולי עוד נחזור יום אחד, מי יודע.

@niryariv

תודה לך על פרוייקט נהדר וגישה תכל’סית למימוש עקרונות ומלים גדולות. למדתי ממך הרבה.

נעם הקדים אותי ואמר את כל הדברים הנכונים, אז רק אצטט סופר חביב עליי:

“There is no real ending. It’s just the place where you stop the story.”

Frank Herbert

סחתיין עליך ועל הצוות ועל כל ההישגים המעולים שלכם. אנשים צנועים נעימים ומרשימים :pray:

תודה רבה ניר יקר,
על פרויקט חשוב ומשמעותי שללא ספק הניע שינוי.
מקווה שנחזור ובגדול ב- data city הבא עלינו לטובה.
זכינו! :pray:

תודה רבה ניר על הפרוייקט, על השינוי שהוא התחיל בגישה של מפ"י למידע שברשותה ולהכרה שגם מידע גאוגרפי הוא מידע שכפוף לחוק חופש המידע!

אחלה פרוייקט ניר! וגם ניר האיש והפרוייקט היו מי שקירבו אותי (לתקופות מסויימות יותר מהיום) לעולם המידע הפתוח, הסדנא וכו . אז תודה לך גם לזה

ישר כח, באמת ההשג הגדול הוא הכנעה של מפ"י