פרויקט "שקיפות הסדנא" - עדכון מס' 1

שלום לכולם,
להלן עדכון קצר -

• המייל הבא (כתוב יפה מאוד אגם!) נשלח לרשימה של אנשים ב- bcc. בגוף המייל רשום שהוא נשלח בעקבות “הגשת בקשה להצטרף לקבוצת חברי העמותה”.
  • זו הזדמנות להזכיר שהפרוטוקול של הישיבה של ה- 20.10, שאולי התקיימה ואולי לא התקיימה, לא פורסם. ייתכן שבמהלך הישיבה הזאת התקבלה החלטה לשלוח את המייל הזה. “פרויקט השקיפות” עדיין מחכה לעדכונים בנושא בשרשור הזה.
  • נציין שב- 22.07.2018, הועד קיבל 24 בקשות חברות, נימק את פסילתה של בקשת חברות אחת, ופירט זאת בפרוטוקול.

לא ברור למי בדיוק נשלח המייל (כמה אנשים, מה קריטריון הבחירה), וגם מה מתוכנן לעשות איתם. אם יש לכם מידע בעניין נשמח שתשתפו אותנו (בין כי קיבלתם את המייל, או בגלל שאתם בועד).

להלן המייל:

שלום וברכה,

אני פונה אלייך כי הגשת בקשה להצטרף לקבוצת חברי העמותה שהיא הסדנא לידע ציבורי. היות והצטרפות כזאת היא בעלת חשיבות רבה לעמותה, חברי הועד המנהל של העמותה לוקחים את התהליך במלוא הרצינות. אני שולח לך את המייל הזה כי בטופס הבקשה שלך כנראה סיפרת על מעורבות בעמותה, אך למרבה הצער אני (עדיין) לא מכיר אותך אישית וכך גם יתר חברי הועד המנהל , רכזת הקהילה והמנכ״לית הנוכחית של העמותה.

במידה וקראת את המייל הזה ורק שאלת את עצמך - מי זה הבחור הזה ששולח לי מייל בשם העמותה? אז אני אגם רפאלי-פרהדיאן, וכיום אני מכהן בתור יו״ר הועד המנהל של העמותה. בעברי כתבתי קוד בפרויקטים של כנסת פתוחה וכיכר המדינה, כיהנתי בעבר במשך שנתיים בועד המנהל ועד לאחרונה התנדבתי בתור מנהל קשרי תעשייה של העמותה. הסדנא בתור קהילה, בתור עמותה ובתור פעילות במדינת ישראל יקרים לי מאוד.

במידה והעניין שלך להצטרף אל חברי העמותה עדיין קיים, אשמח לתשובה למייל זה עם מעט פירוט אודת המעורבות שלך בעמותה. אני מתנצל שאני נדרש לשלוח את המייל הזה, אבל אני גם רואה בו עדות לגדילה ולהתחזקות של הקהילה שלנו.

בברכה,

אגם רפאלי-פרהדיאן

המייל הזה נשלח למספר אנשים ב-BCC. ניסיתי להקפיד על שפה מתאימה מבחינה מגדרית. התנצלותי הכנה במידה ופיספסתי