קריאה לסולחה

שומעים? צחוקים והכל בצד שניה, לא לעניין מה שקורה בסדנא. לא לעניין הטונים שאליהם הגיעו אתמול בזום, לא לעניין הפוליטיקה הקטנה, לא לעניין הפנקסנות, והרשימה עוד ארוכה

זה לא מתאים לנו. אני בהחלט רוצה להאמין שמדובר במחלוקת שניתן לשים בצד, ולפטור את זה כתוצר לוואי של לחץ מתקופת הקורונה או הייפ בחירות…

בואו ניקח את התקופה האחרונה כדוגמה לאיך לא להתנהג, כל אחד מהנוגעים בעניין צריך לשקף לעצמו וללמוד לקחים (כן! במיוחד אם אתה בטוח שאתה צודק באופן מוחלט, כן, אתה)

אז אנא מכם, תתחבקו, תעשו שולם, תעשנו מקטרת שלום, תעשו סולחה איכשהו, ובואו נתקדם

:pray:

7 לייקים

לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר בעצמי. @Omer :hugs:

3 לייקים

מסכים, ואולי כדאי גם שיהיה איזה code of conduct, לא בשביל שאפשר יהיה להאשים אנשים בכך שהם הפרו אותו, אלא בשביל להצהיר כוונות ואיזה סוג של שיח אנחנו רוצים שיהיה פה.

אני אוהב את זה של פייתון

4 לייקים

מצטרף לקריאה של עומר.

מסכים מאוד עם @OriHoch. למעשה, הפלטפורמה של Discourse נבחרה בזמנו כתשתית לדיונים בכלל שהיא שואפת לקדם קוד התנהגות מוסכם.

יש לי במקום אחר נוסח בעברית לקוד הזה, ואין בעיה לייבא אותו לכאן, אבל כמו שכתב הצ’יף שלי @Omer, המבחן האמיתי הוא לא בפרסום בפורום, אלא באיך נתנהג אחת לשניה ואחד לשני.

2 לייקים

אם אתם שואלים אותי, הסיבה העיקרית שנגררנו לשיח כמו שהיה הוא שלא היו נתונים על המועמדים ועל התנהלות הסדנא, שלפיה היה אפשר לעשות בחירה מושכלת.

אז נגררנו לדיון פוליטי קלאסי וכל מיני סיסמאות ותרגילים פוליטיים. בדיוק סוג הדיונים שהסדנא מנסה למנוע בשיח הציבורי הלאומי.

למה לא היו נתונים? כי הסדנא לא פירסמה אותם.

להלן בקשה שלי לנתונים על מועמדי הועד הנוכחיים:

להלן בקשה שלי על “חוסר הנגשה של מסמכי הסדנא”:

שתיהן זכו להתעלמות מהסדנא.

אחרי הבחירות שאלו אותי אם עדיין הייתי רוצה שיפתחו את המסמכים החסויים.
התשובה שלי לזה היא מאוד פשוטה - כן.

הסדנא צריכה להוות דוגמה לשקיפות בעצמה, אם היא מצפה מהממשלה לפעול בשקיפות. זאת התנהלות נכונה ותקינה.

לכן, אני עדיין מחכה ומצפה שהסדנא תפתח את המסמכים החסויים.

2 לייקים