תוצאות ההצבעה לועד הסדנא

הי,

לאחר ספירת הקולות הנה תוצאות הביניים:
מיכל להנר: 66
דרור שטרום: 65
סימונה הולשטיין: 58
אגם רפאלי: 56
אירית אידן: 53
מאיר רובין: 51
מיכל מיכאלי: 49
הנס שקור: 40
דרור מרגלית: 30
דרור רשף: 21
גיל מלמד: 10
שלום דסקל: 10
עידן אלמוג: 9
נעמה כהן: 8
יותם דביר: 3

תוכלו לבדוק אם הצבעתכם נרשמה באופן תקין כאן:

מכיוון שהתהליך ידני בחלקו, ייתכן ונפלו טעויות ברישום.
אם הצבעתכם לא מופיעה באופן תקין (או לא מופיעה כלל), יש לפנות לועדת הקלפי בכתובת vote@hasadna.org.il
ניתן לפנות עד יום חמישי הקרוב בשעה 12:00, לאחר מכן יפורסמו התוצאות הסופיות.

תודה,
אדם

יתכן שאני לא מעודכן, אבל למיטב זכרוני יותם מנור רץ שוב לועד השנה והוא לא מופיע פה ברשימה, האם קרה משהו? הוא פרש?

כן, הוא פרש.

ברכות לועד החדש! מקווה לשנה עמוסת עשייה ואימפקט :partying_face:

הסדנא באמת יקרה ללבי, והעדכונים אמש על המצב הכלכלי הרעוע גרמו לי לעשות מעשה ולתרום 1,024 שקלים חדשים לסדנא, סכום סמלי מאחד שאין לו מספיק זמן לתרום קוד ולהתנדב מעבר ל״פה ושם״ כמשמבקשים. אני מאמין בדרך-כלל במתן בסתר, אבל דווקא הפעם אני מפרסם זאת מתוך תקווה שמי שיכול מותיקי (וחדשי) הסדנא, יעשה כמוני ויתרום אפילו במעט כדי שהמפעל החשוב והא/נשים שמפעילים אותו ימשיך. מקווה שעוד כמה אנשים יחליטו כמוני, ושתהיה לנו באמת שנה טובה, חתימה טובה ושנת מידע וקוד פתוח טובה :apple::honey_pot:!

אלוף!!!

תותח על- תודה רבה עידו!!!

תודה על התזכורת עידו! תרמתי גם עכשיו סכום קצת יותר צנוע ולא בביטים, אבל כל שקל זה לטובה.

‪On Tue, Sep 22, 2020 at 10:21 AM ‫idoivri דרך פורום הסדנא לידע ציבורי‬‎ info@hasadna.org.il wrote:‬

מצטרף ליוזמה. תרמתי.

ריגשת!!!
תודה רבה מור!

ולא רק בכסף- תודה רבה על כל העזרה ועל הלילה הלבן בועדת הקלפי…

שני זאבים – אגדה אינדיאנית

מסופר, בקרב בני הצ’ירוקי, על אחד מזקני השבט שישב עם נכדו וסיפר לו על קרב המתחולל בתוך בני האדם.
הוא אמר: “נכדי, הקרב המתחולל בתוך כל אחד מאיתנו הוא בין שני זאבים.
זאב אחד הוא רע: כעס, קנאה, קנאות, צער, חרטה, השתוקקות ותאווה, גבהות הלב, רחמים עצמיים, רגשות אשם, טינה, רגשי נחיתות, שקרים, גאוות שווא, רגשי עליונות ואגו.
הזאב השני הוא טוב: שמחה, שלווה, אהבה, תקווה, רגיעה, ענווה, חביבות, טוב לב, אמפתיה, נדיבות, כנות, חמלה ואמונה.”
הרהר הנכד בדברי סבו לזמן מה ואז שאל: “מי משניהם מנצח?”
ענה הצ’ירוקי הזקן בפשטות: “זה שאתה מזין.”

עידו, מור, נועם, וכל חברי הקהילה המדהימה הזאת שבוחרים להזין את הזאב הטוב, אני איתכם!

מושון- אתה הזאב הטוב (טוב, השועל…)- תודה רבה!!!

הי,

מעדכן (באיחור קל) שבמהלך ה-48 שעות האמורות ועדת הקלפי החליטה לקבל הצבעה אחת נוספת שלא נשלחה כראוי אולם לא היה בכך בכדי להשפיע על התוצאות.