קיים מאגר נגיש של האונברסיטאות בארץ?

למישהו יש מושג אם האונברסיטאות בארץ מחוייבות להנגיש מידע כלשהו לגבי הפעילות שלהם? בפרט אם קיימים נתונים לגבי קורסים בכל סמסטר, מספר נרשמים וכו’?
קיים db נגיש כלשהו של ההתנהלות האקדמית בארץ?

תודה מראש.

למיטב ידיעתי, כל אוניברסיטה מפרסמת רשימה של כל הקורסים המועברים - בד"כ זה מתפרסם זמן מה לפני תחילת השנה (אבל יכול להתעדכן כמובן בין לבין).
לא בדקתי בכולן, אבל ראיתי לגבי אוני’ ת"א, האונ’ העברית, הטכניון, אז אני מניחה שזה דומה בכולן. יכול להיות שקורסים קטנים שהם סוג של התארגנות “בשטח” או סמינרים מתקדמים יותר לא מתפרסמים כלל, אבל אם זה קורס רשמי, אז בד"כ יפרסמו, כי יש אינטרס שירשמו כמה שיותר, אחרת עלולים לסגור את הקורס (למיטב הבנתי).

באוני’ ת"א המידע הזה קיים גם כמה וכמה שנים אחורה, כולל מי לימדו ותרגלו כל קורס, סילבוס, קישור לאתר, אם יש (לאחרונה הרבה החלו להשתמש ב"MOODLE" או מערכות דומות לזה, אז זה מאחורי סיסמא ולא נגיש). בד"כ הכל בעברית (עם תרגום לאנגלית של שם הקורס, אבל לאוו דווקא תרגום של שאר הדברים, כגון סילבוס. לא ראיתי בשפות אחרות).

עליי לציין שלמי שלא מכיר.ה איפה זה באתר של כל אונ’ יכול לקחת זמן מה למצוא, האתרים האלה די מסועפים וזה לא מחולק באותו אופן לתת תחומים או שיש שמות שונים לאותו מאגר מידע של קורסים בהתאם למוסד הלימודים. בקיצור, זה לא אחיד וקשה להתמצאות בהתחלה.

לא חושבת שיש מידע נגיש לציבור לגבי כמות הנרשמים.ות לכל קורס, או לפחות לא שידוע לי. (גם לא יודעת אם זה הגיוני שיהיה, אולי הגיוני לפרסם איזשהו מידע ממוצע שכזה, לפחות עבור קורסים גדולים. עבור קורסים קטנים זה אולי גובל קצת בפרסום מידע פרטי של הסטודנטים/ות והמרצה.)
כמו כן, לא יודעת האם ישנה מחויבות להנגיש מידע זה.