תכנית הנמצאת בהפקדה להתנגדויות אינה מופיעה

מצפה רמון - תכנית שפת מדבר שמספרה 27/ 02/ 143 אינה מופיעה בתב"ע פתוחה במצפה רמון וכמובן אין לגביה התראה לעניין הימים שנותרו להגשת התנגדויות.

@niryariv

הי עזרי,

הצלחת למצוא את התוכנית במבא"ת או רמ"י? אני לא מאתר אותה שם, אם היא לא שם אין לנו גישה אליה. באיזה שלב התוכנית נמצאת?

תודה,
ניר

התכנית מופיעה כאן והיא בתקופת הגשת התנגדויות להפקדתה

http://www.mavat.moin.gov.il/MavatPS/Forms/SV4.aspx?tid=4&et=1&mp_id=A%2BlcbkT7u%2FeK8L3DpCAbDEazh6h4lhKZseudz5YoC%2FiP7pTZ0KgNGgRHiNNXW%2FFpEMLqn4DN2bWU0hQJsKUwpsj0lHOCYx9y

צודק. זה מאיר בעיה אצלנו - המקור הראשי שלנו לתוכניות הוא אתר רמ"י (כשבנינו את תב"ע פתוחה מבא"ת נוהלה על ידי מנהל מערכות מידע עוין לסדנא שהשתדל להקשות עלינו). התוכנית הנ"ל מופיעה רק במבא"ת ולא ברמ"י, לכן לא נסרקה אצלנו. נטפל בזה.

תודה רבה

נראה לי שהיא דווקא נמצאת ברמ"י. התכנית הזו בעלת אותו מספר, אבל נראה שהתוכנית שהופקדה היא דווקא זו. דבר מוזר הוא שכשמחפשים במבא"ת תכניות במצפה רמון לא מוצאים את התכנית שקישרת אליה, אלא תכנית אחרת עם תוספת של /1 במספר.

בלי קשר – אולי הבעייה היא שיש לנו חור גדול בשכבת הגושים במצפה רמון, ומסתבר שאפילו לגוב-מאפ יש שם חור…

בעייה נוספת שיכולה להיות היא שהתכנית קשורה לגוש שכבר לא קיים בשכבת הגושים, או דווקא לגש חדש שטרם עודכן בה.

גוב-מאפ:

תב"ע פתוחה:

אהלן יאיר :slight_smile:

אכן, בעית כסוי הגושים במצפה ידועה (למעשה את האתר של מצפה העלינו כמין פיילוט, עזרי העיר לי בזמנו שהמפה לא מעודכנת)

אבל זה לא מקור הבעיה כאן - התוכנית הזו רלוונטית להרבה גושים, כולל כאלה שמופיעים אצלנו כמו 39030.

בקישורים שצרפת אין מספרי גושים. עד היום לא הייתי מודע לכך שיש תוכניות שמתפרסמות ברמ"י בלי ציון גושים. זה מסביר למה התוכנית לא הופיעה בחיפושים של תב"ע פתוחה שנעשים לפי מספרי גוש…