דוח לראש העיר על פי עיר ותאונות

ביום שני ערכתי שיחה עם הצוות של anyway
הרעיון שלי לתת לראש העיר את המפה של העיר ודוח של מספר התאונות לפי
מקום

האם יש כאן מישהו שיכול לעזור בנושא הזה?

אם הכוונה לנושא מבחינה טכנית
זה לא אומר להיות מסובך לבצע את הנושא עם מערכת מידע גיגאורפיתי (ללא תכנות)
כמו בדוגמא הבאה שבה גם יש חיזוי לפי מקרים בעבר
https://medium2.global.ssl.fastly.net/max/1020/1*3XiYQ0FrqacdCGvVM7GSag.jpeg
אפשר גם לכתוב קוד שמערכת מידע גיגאורפית תבצע את המפה לכל עיר בנפרד לפי הפולגין של שטח השיפוט שלה.

אתה יודע לעשות את זה?

כן
אם אני מבין נכון כל המידע הגולמי קיים בקבצי CSV ויש לכל תאונה מיקום גיגאורפי עם הפרטים שלה
בהנחה וכן הנושא אפשרי.צרפתי דוגמא של מפה שעשיתי עכשיו מנתון CSV שהיה בGITHUB של ANYWAY

שם הקובץ H20141041AccData.csv. אני לא יודע מה ערך שהגדרתי לעשות לו מיפוי מייצג-חשבתי שאולי זה חומרת תאונה(קיים ערכים מ1-3)-בכל מקרה זה רק להראות את הנושא באופן בסיסי מאוד.

אשמח להפגש בקמפוס ולדבר ופשוט לעשות את הדוח הזה.

צריך לעשות דו"ח פשוט באיזה עיר יש הכי הרבה תאונות
ולדווח לראש העיר באתר שיהיה מובסס על המערכת של anyway
שראש העיר יוכל כל יום לראות את המצב התאונות בעיר ולטפל באופן מיידי.

גם דיברנו לעשות עוד דיווח של אזרחים עם תמונות וסירטונים.

הי @yaron1205,
אם אתה מעוניין להתנדב בפרוייקט אניווי אתה מוזמן לסדנא בימי שני בערב, ונוכל לעבוד על הדוח לעיריות.
יש לנו מבנה נתונים עם התאונות מהלישכה המרכזית לסטטיסטיקה ומאיחוד הצלה בשנים האחרונות.
תוכל לראות את המערכת ב-

תודה,
סימונה

שלום אני מניח שאני יגיע לסדנא
ביום שני הבא

היי, מאיפה מגיעים לדאטה עצמו שמוצג ב anyway?
ועל איזה ראש עיר מדובר? או שזה יכולת עקרונית שרוצים להציג?

מדובר על כל הרשויות המקומיות.
המטרה היא להציג באתר אינטרנט יעודי את כל התאונות בעיר
וגם לאחר מכן תמונות וסירטונים של הגולשים
כך בעיר לא יוכלו להתעלם ויהיו חייבים להשקיע משאבים בפתרון הבעיות.

אם במוקד העירוני יבדקו באופן יום יומי איפה יש תאונות ויסדרו את המפגעים אני בטוח שזה יוריד את הכמות תאונות.

הרבה מהתאונות קורות עקב שילוט לא נכון, או דברים שלא תמיד עולכים סכומים גדולים של כסף פשוט המידע לא מגיע נכון לאדם הנכון.

הי @yaron1205,
נתראה מחר, ונדבר.
סימונה

אתמול דיברנו שוב על הנושא ועל הרעיון להציג לכל עיר תת אתר או קישור עם המתחם אך ורק של העיר והתאונות של העיר / רשות המקומית

רציתי לדעת
א. איזה מחלקה בעיר לפי דעתכם אחראית על תיקון הבעיות בכבישי העיר?
מחלקת הנדסה?
ב. למי להפנות ברשויות המקומיות את הפניה שלנו להצגת המערכת?
ג. האם מישהו מכיר כבר ברשויות המקומיות ויוכל לעזור לי לקדם את הנושא?

תודה!

היי,
החברה שאני עובד בה נותנת שירותי GIS לרשויות מקומיות.
אוכל לעזור.

בגדול, האחריות היא במחלקת ההנדסה של הרשות. בסופו של דבר של מהנדס הרשות, אבל ברשויות גדולות יש מנהל מחלקת תשתיות, או כל מיני מחלקות אחרות שאמונות לטפל בנושא.
כל רשות גם אמורה להחזיק ועדת תמרור שאמונה על הטיפול של נושא התמרור (לרבות סימני כביש) שאמורה להתכנס אחת לתקופה לטובת מענה ראוי לנושא.

בגלל זה גם שאלתי על מקור המידע של ANYWAY, חשבתי לשקף למהנדסים באתרי ה GIS שלהם את הנושא.
אשמח לעזור.

מכיוון אחר, ואולי לא צפוי, הוא שבתוך נושא המכוניות האוטונומיות, אחד מתתי המוצרים הוא שכבה של דפקטים בכביש. מרווים את הרכב בכ"כ הרבה סנסורים, שאחד התוצרים הוא איכות הכביש עליו הרכב נוסע.

סופ"ש נעים

הי,
נשמח לשתף פעולה עם העיריות. מקורות המידע שלנו הם הלמ"ס ואיחוד הצלה. אם תוכל לבוא בשני בערב לסדנא, נוכל לשוחח.

כבד אך נחמד