משימת טיוב הנתונים

כאן מרוכזים עדכונים, מטלות והסברים לגבי משימת קישור הסעיפים משנים שונות

איפה אנחנו בינתיים -
מתוך 118 הסעיפים שסומנו למטלה קישרנו 33 סעיפים למקביליהם משנים שונות. רק עוד 85 סעיפים, יאי!
25 סעיפי ההכנסות הופרדו מהרישום עד שנבין מה בדיוק לעשות אתם בהמשך לדיון בין @rachelrn ו - @aaa

מה הספקנו עד היום - סה"כ 43 סעיפים קושרו, הקצב שלנו טוב!

אהלן,

עדכנתי את טבלת הקישורים עם המידע החדש - מעכשיו ממשיכים לעבוד על הגליון שנקרא missing 2014.09.30.
הטבלה

@galchs
@jonleary
@hadaseyal

לקראת ההאקתון ספרתי את מספר הסעיפים לקישור שנותרו לנו והוא עומד על 51

עוד 38 סעיפים! דיס איז דה בסט האקתון אוואר.

על-מנת להבחין בין שורות בטבלה שלא בדקנו לבין שורות שבדקנו והחלטנו שאין להן התאמות משנה קודמת, אני מסמן את המקרה השני במקף בודד בעמודת הסעיפים.
@aaa, לתשומת לבך, הסקריפט צריך לדעת להתעלם מזה. לחילופין אפשר למחוק את המקפים האלה כשמחליטים שסיימנו, לפני שמריצים את הסקריפט.

נראה היה ליובל ולי שסיימנו את רשימה הקישורים, זאת הייתה תחושה מוטעית?

@hadaseyal, זה בתגובה למה שאני כתבתי?

לא, לא תגובה אליך יובל :slight_smile: אלא בהקשר להערה של מושון על ההתקדמות בעיצוב המייל השבועי.

@galchs @jonleary @hadaseyal

בוקר טוב לכולם!

ספר תקציב 2015 יצא לדרך ואיתו משימת טיוב נתונים ממוקדת להתאמת השינויים שנעשו ב-2015 לתקציב 2014.

הנה הגליון, כבר מסונן ומוכן לעבודה (בסה״כ לא רבה במיוחד):

והנה הסברים על השינויים העיקריים שנעשו (על פי חברינו באגף תקציבים):

שינויים במבנה התקציב במעבר לשנת 2015: להלן מספר שינויים משמעותיים -

• סעיף 32 (תמיכות שונות) נסגר, וחלקים שונים שלו עברו לסעיפי משרדי האם.
    תחום פעולה 32-31 עבר לסעיף 34
  • פעילות בתי החולים הפסיכיאטריים והגריאטריים הממשלתיים עברה מסעיף 24 (תחומי פעולה 24-10 + 24-13) לסעיף חדש (93) ומנוהלת כמפעל עסקי, בדומה לפעילות בתי החולים הכלליים הממשלתיים (סעיף 94).
    עלות ההפעלה עדיין קיימת בסעיף 24, אולם היא משתקפת בהעברות לקופות החולים (סל הבריאות).
  • נפתח סעיף חדש, 91, לשיקוף העברות הקרן הקיימת לתקציב המדינה, בהתאם להחלטת הממשלה בנושא.
  • סעיף 20, משרד החינוך, עבר בניה מחדש (חריש עמוק) ולכן כל פרטי התקציב בו שונו. הקשר בין התקנות הישנות לחדשות עשוי להשתקף בטבלת ההסבה במגבלות שתיארתי בסעיף 1.

תודה רבה!
אדם

קיבלתי הודעת מערכת שהמייל הקודם לא עבר כי מותר לי לציין רק 2 אנשים, שולחת שוב בלי לציין אף אחד וזהו:

אני ת"פ של יובל השבוע על טקסט ברוכים הבאים. ביום שני יש אסיפה כללית. אם לשפוט מאסיפות קודמות, לא יהיה זמןלעבודה שוטפת. יש כבר דד ליין שאפשר/צריך לתכנן לפיו?

ב-3 לדצמבר אנחנו בכנסת…

אוקיי, אז ההשקה היא בכנסת ואין השקה קודם כפי שדובר לפני כמה שבועות.

אם ננסה להיות ריאליים, קשה להאמין שנהיה מוכנים הרבה לפני ה-3 בדצמבר

טוב, נראה שההתאמות של משרד החינוך הן כלל לא טריביאליות… הם עשו מהפכה במספרי הסעיפים, צמצמו ואיחדו הרבה מהם.
@baruchih אם שאלת איפה אפשר לעזור, אז הנה כאן.

^^ זה גליון הנתונים, מסונן כבר לפי 2015 (הדגשתי את הסעיפים של משרד החינוך וצירפתי גם את כלל הסעיפים משנת 2014 שיהיה לרפרנס. בגדול צריך לעבור על כל סעיף ב-2014 ולראות איפה הוא מתיישב ב-2015.

תודה ובוקר טוב :smile: