דרושות מפתחות ונשות עיצוב לפרויקט מפתח התקציב (oBudget.org)

דרושות מפתחות ונשות עיצוב לפרויקט מפתח התקציב (oBudget.org)
המודעה כתובה בלשון נקבה ומתייחסת לנשים וגברים

הסדנא לידע ציבורי, ע"ר פועלת לקידום שקיפות ואחריותיות ממשלתית ועידוד שיח אזרחי מבוסס מידע, באמצעות פיתוח אתרים ואפליקציות לפתיחה והנגשה של מידע ציבורי. פעילות העמותה מבוססת על עבודה של מתנדבים מתחום פיתוח תוכנה, כלכלה, מדיניות ציבורית, עיתונות, עיצוב גרפי ועוד שמובילים מעל ל- 15 פרויקטי מידע פתוח שונים. לרשימת הפרויקטים המלאה: http://www.hasadna.org.il/projects

אתר מפתח התקציב חושף את תקציב המדינה לציבור. באתר ניתן לעקוב לא רק אחרי התקציב השנתי אלא גם אחרי השינויים בו לאורך השנה דרך העברות תקציביות. כמו כן האתר חושף גם לאן הולך הכסף דרך התמיכות הממשלתיות והרכש הממשלתי. לאתר ממשק נתונים ומערכת שאילתות רבת עוצמה המאפשרת חיתוכים נרחבים על כל נתוני האתר. בשנים האחרונות התרחבה השפעתו של מפתח התקציב על השיח הכלכלי בישראל ואף על תהליך בניית התקציב עצמו. בין משתמשיו הקבועים נמנים עיתונאים מובילים, אנשי עמותות, פעילים חברתיים, חוקרים וגם כמה וכמה חברי כנסת.

אנחנו מפתחות בימים אלה את הגרסה הבאה של מפתח התקציב ומחפשות פרילנסריות לתפקידי פיתוח ועיצוב.

למועמדות שאינן מתנדבות כיום בסדנא מומלץ להגיע למפגש פיתוח ולהתרשם מאופי העבודה והאנשים. מפגשי הפיתוח השבועיים מתקיימים בקמפוס TLV של גוגל בכל שבוע בימי שני מ 19:00 ועד השעות הקטנות של הלילה.

לייק 1

הי שבי,
כדאי לציין עד מתי להגיש ק"וח, אחרת יגיעו הרפבה פניות גם בהמשך, בעתיד.
אשמח לשתף, טרם ראיתי פרסום בדף של הסדנא בפייסבוק. אשמח לשתף אחרי שתפרסמו.

בברכה,
מעין

לייק 1