גיזרה מחפשת מתכנת/ת js/php

שלום,

אני ניר מתב״ע פתוחה. החברה שאני עובד בה מחפשת עובדים/ות חדשים. לפני שאני מדביק את הטקסט, רק רוצה לומר: מדובר בחברה עם אנשים באמת טובים, לא רק כמתכנתים אלא גם כבני אדם, כל אחד ואחת. התנדבות בסדנא היא נקודת זכות משמעותית ביותר למועמדים. אתם יכולים ליצור קשר ישירות אתי: niryariv@gmail.com

גיזרה מתמחה בקוד פתוח. קוד שכתבנו ושחררנו ברשיון פתוח משמש בין השאר באתר הבית הלבן, האקונומיסט, NBC ועוד. אנחנו עובדים רק עם טכנולוגיות פתוחות (בין השאר Jekyll, PHP, Node.js, AngularJS, Drupal) וחלק מהפרויקטים שאנחנו בונים ללקוחות משוחררים גם הם כקוד פתוח ע״פ בקשת הלקוח.

בין הלקוחות שלנו: האיחוד האירופאי, אוניברסיטת הרווארד, אקדמיית הגראמי, הספריה הלאומית. חשוב לנו לעבוד על פרויקטים מעניינים, עם טכנולוגיות מתקדמות ולקוחות שרואים בנו שותפים לדרך. בעיקר אנחנו אוהבים פרויקטים שמחייבים אותנו ללמוד דברים חדשים.

כל הקוד שלנו נמצא בגיטהאב, מכיל טסטים, ועובר Code review. כל אנשי החברה יודעים לתכנת, בלי קשר לתפקידם. לכל עובד/ת יש שעה יומית לעבוד על פרויקטים אישיים של קוד פתוח. אנחנו מקפידים על שעות עבודה שפויות, שמאפשרות חיים גם מחוץ לעבודה.

אנחנו מחפשים אנשים סקרנים עם ניצוץ ורצון ללמוד ולהשתפר. לא חשוב אם יש לכם תואר, חשוב מאד שיש לכם חשבון בגיטהאב וקוד שאתם יכולים לספר עליו. חשוב נסיון ב JS או PHP - אנחנו מבינים שמי שטוב באחת מהן ידע ללמוד את השניה.

אנחנו ברח׳ ברנר בתל אביב. לפני שנתיים היינו חמישה אנשים, יחד אתכם נהיה 17 השנה. צרו קשר: info@gizra.com