לקראת סדנת ה-Follow The Money של ה-Transparency & Accountability Initiative

אתם מוזמנים לקרוא ולשתף את הפוסט שכתבנו עבור ה-TAI:
http://tech.transparency-initiative.org/follow-the-money-mushon-zer-aviv-the-keys-to-the-israeli-budget/

במסגרת הפוסט גוללנו באנגלית את סיפור הפרויקטים שלנו מימי ״התקציב הפתוח״, דרך ״פותחן התקציב״ ו-״אזרחים פותחים את ועדת הכספים״ ועד להשקת ״מפתח התקציב״ לאחרונה. האמת שזה סיפור שעוד לא תיעדנו גם בעברית, אז לפחות לחלקכם חלק מהפרטים יכולים לחדש. בנוסף לסיפור גם כללנו מדריך באתר באנגלית שמוליך את המשתמשים ומנחה אותם לגבי הכלים באתר וההיבטים בתוכו.
תודה לכל המתנדבים שעזרו לכתוב ולערוך את הפוסט והמדריך.

אגב, בשבוע הבא אשתתף בסדנת Follow The Money של ה-TAI בברלין שלקראתה נכתב הפוסט הזה.

נתראה הערב,
מושון

נראה מגניב! הכתבה וגם האתר. כל הכבוד.

@mushon
הלינק בכתבה מכיל forcetour=1, אבל האתר מזהה רק forceTour=1 (עם capital T)…

היום ב-20:00 אדווח מחוויותי בסדנת ה-Follow The Money בברלין. בואו!

הי חברים,
הערב אשמח לשתף אתכם בחוויותי מברלין, לשם הוזמנתי ע״י אנשי ה-Transparency & Accountability Initiative כדי לדבר על מפתח התקציב וללמוד מיוזמות מקבילות בעולם. אני מאוד שמח לבשר שהפידבק היה מדהים ויש בהחלט מקום לשיתופי פעולה בינלאומיים על בסיס הנסיון שלנו. מעבר לזה, יש לא מעט פויינטרים ששווה לנו לחקור ושיש להם אפשרות להשפיע על הדרך בה אנחנו עובדים בכדי לשפר אותה, לאפשר לה להינות מכלים אחרים שכבר נבנו וגם לשתף את העבודה שלנו עם אחרים. אני אשמח לפרט כשנפגש הערב. אם תרצו לשמוע עוד נסו לשריין את 20:00-20:45.
ברכות,
מושון

זו הזדמנות טובה גם לפרגן למושון על היותו שגריר סדנא מצטיין. :slight_smile:
פגשתי שלושה אנשים שונים בבריטניה שהחמיאו לו על המצגת. אני ממש מצטערת שאני
לא אהיה במפגש, אבל לפי הפידבק אני ממליצה לכולכם ללכת.

2015-01-26 13:44 GMT+00:00 מושון info@hasadna.org.il:

אולי נצלם את זה לטובת מי שלא יכול להגיע?

בבקשה צלמו! אני תקועה בישיבה ולא יכולה להגיע או להתחבר מרחוק. מצטרפת למור
בתודות למושון שמייצג ישראליות משובחת.

תודה על הפירגון,
אנחנו לא הקלטנו את הסשן בכדי לשמר את האינטימיות של המפגש.
בכל אופן, אשמח לעדכן אתכם במפגשים הבאים.
תודה,
מושון

הרשימה הזו יכולה להיות רלוונטית למי מכם שמעוניין להיות בעניינים של מה שקורה בארגונים מקבילים העוסקים בFollow The Money וגם למצוא אולי הזדמנויות לשת״פים:
https://groups.google.com/forum/#!forum/ftm_network

לתשומת לב @shevy @aaa @saaralonbarkat @idoivri