האקאתון app2go לאפליצקיות תחבורה עירונית

שלום,
אני יעל, מ-EcoMotion - קהילה יזמית לתחבורה החכמה. את חלקכם פגשתי במפגש ערב בגוגל קמפוס חודש שעבר… אני רוצה לספר לכם על אירוע שאנחנו עורכים בקרוב, שלדעתי עשוי לעניין לפחות את חלקכם.

האקאתון App2Go של עיריית ת"א ואוקומושן - תחרות לפיתוח אפליקציות בתחום התחבורה העירונית’ ייערך בספרייה במגדל שלום ב3-4 במרץ. זו הפעם השנייה שאנו עורכים את האקאתון App2Go, ובפעם הקודמת היו לנו 150 משתתפים שפיתחו כ-26 אפליקציות, הפעם אנחנו מקווים אפילו ליותר.
השנה אנחנו מתמקדים בתחבורה אלטרנטיבית, ונשים דגש מיוחד על אפליקציות המספקות פתרונות למגוון אוכלוסיות בעיר (הורים, בעלי מוגבלויות, תלמידים ועוד). בסוף האקאתון ייבחרו 5 קבוצות זוכות שיעלו להתחברות בגמר שייערך ב-19 במאי, [באירוע השנתי של קהילת אקומושן][2]. היקף הפרסים עומד על כ-100,000 ש"ח!
לצד הפרסים, זוהי הזדמנות לפתח פתרונות לתועלת תושבי העיר, בליווי של מנטורים מובילים מתחומי התחבורה והטכנולוגיה, ולזכות בהכרה רחבה.
על שותפינו לאירוע נמנים - משרד התחבורה, משרד הכלכלה, מכון תחליפי הדלקים, SNCF, נת"ע, HPE (לשעבר HP), פנגו, VIA, גיקטיים, התאחדות הסטונדטים, Ouishare ואתם =) (ותודה למרי)

מוזמנים לקרוא עוד ולהירשם באתר שלנו ואני כמובן זמינה פה לשאלות.
יעל

לייק 1