הסדנא מתכננת את 2016-17

נשות ואנשי סדנא יקרים,

בימים אלה אנחנו מתכננים את פעילות הסדנא לשנה הקרובה (וגם חושבים על זו שתבוא אחריה).

אני מזמינה אתכם לבוקר של חשיבה משותפת, כדי להבטיח שהתוכניות ישקפו את הרצונות והצרכים שלכם ועל מנת לחשוב על מה שתרצו להשיג בפרויקטים שאתם מקדמים.

מתי? ששי, 5.2 בשעות 09:00-12:00
איפה? בית העמותות, סעדיה גאון 26, תל אביב (בנין של חברת מגדל, מול גינת קריית ספר)

אנא אשרו הגעה.

אשמח לראות את כולכם!

להתראות,

שבי

קצת פרטים על מה שמתוכנן -

את המפגש ביום שישי הקרוב ינחה זוהר גינוסר - שותף מייסד בקבוצת PENZA, ויתמקד בהיבטים הבאים:
א. יצירת תמונת מצב משותפת של הפרוייקטים והתקדמותם
ב. חשיבה יוצרת בקבוצות (במתודולוגיה ייחודית) על סוגיות העולות מן הפרוייקטים תוך מיצוי היכולות והנסיון של חברי הסדנא
ג. יצירת “מפת דרכים” של יעדים, אבני דרך ותחומי סיוע לכל אחד מהפרוייקטים לשנה הקרובה - והצגתה.

מעבר לאמור לעיל, לזוהר נסיון רב בחניכת פרוייקטי חדשנות ופיתוח ובעבודה מול גופי ממשל בארץ ובעולם, והוא ישמח גם לתרום מנסיונו לתהליכים אלה ככל שהזמן יתיר.

לצורך מיצוי הזמן הקצר העומד לרשותנו (3 שעות), זוהר ביקש שכל פרוייקט יכין הצגה של עד 8 דקות של הפרוייקט ומצבו שתכלול את ההיבטים הבאים (בכל סדר שתבחרו):

• הצורך שעליו הפרוייקט בא לענות
  • קהלי המטרה
  • תיאור קצר (PITCH) של הפרוייקט עצמו
  • דמו או הדגמת המוצר או השירות
  • VALUE PROPOSITION - למי ולמה זה מוסיף ערך?
  • מודל עסקי
  • סטטוס הפרוייקט (כולל נתונים על תנועת משתמשים אם רלוונטי)
  • אבני דרך מרכזיות להמשך פיתוח
  • דילמות מרכזיות העומדות על הפרק
  • במה נדרשת עזרה של הסדנא (או גורמים אחרים)

במידה ולא יהיה מספיק זמן להכנה - נבצע השלמות במהלך המפגש.

תודה ולהתראות בששי!

שבי

מודל עסקי? היעד של שחרור מידע אינו מספיק חשוב? חוץ מזה, זוהי הפעם ראשונה שאני נדרש לקשר בין פרויקט של הסדנא, שהוא התנדבותי לגמרי, ובין כסף. למרות שאני מכיר כמה רעיונות למודלים עסקיים, החיבור עם כסף נראה לי הכי לא קשור שיש. אשמח לקבל הסבר.

הערה טובה.
מודל עסקי לא נדרש, אבל לחלק מהפרויקטים יש מודל כזה, או היו רוצים שיהיה וזה גם לגיטימי.
וכן, היעד של של שחרור מידע הוא מספיק חשוב, בהחלט!

אני מחפש טרמפ, מישהו מגיע ועובר דרך אזור הכפר הירוק?

תודה,
אלון

אני מגיע מהוד השרון.
דבר איתי 0522947775

לצערי לא יכול להגיע אולם מעוניין לעלות את הנושא של תקציב מקומי פתוח
בעבר היה אתר עם דומיין עם מספר קטן של ערים ואני מעוניין להחזיר את הנושא לחיים