בואו נרים האקתון למפתח התקציב בסופ"ש 16-17 לאוקטובר

מעלה לדיון הצעה - להרים בסופ"ש של 16-17 לאוקטובר (ממש לפני תחילת שנת הלימודים האקדמית) האקתון עבור הצוות של מפתח התקציב, שיאפשר לנו להעיף קדימה את הפרוייקטים השונים שלנו.

מבחינת מיקום, כנראה שאפשר יהיה לעשות את זה במשרדי הסדנא, אל חשש. מרי תעזור (נכון?).

אז תגיבו - האם נראה לכם, האם תוכלו לבוא, האם מעדיפים תאריך אחר, האם רוצים להציע משהו קונקרטי, האם רוצים להפיץ ולהזמין מתנדבים נוספים או להישאר בצוות מצומצם.

:sunglasses:

סער

@shevy @omerb @naama @joroizin @Gilad @meayan @netta @uripaz @nirbadt @vitaly

הי, רעיון מעולה !! אני בעד לתאריכים בסופשבוע.

:+1: :+1: :+1:

אני בעד

מעדכנת ש Weka.io התנדבו לארח את המיני האק. (ותודה גדולה ל@omripalmon )

מעולה!

איפה הם יושבים?

בתאריך יום א׳, 6 בספט׳ 2015 ב-22:34 מאת shevy
info@hasadna.org.il>:

shevy http://forum.hasadna.org.il/users/shevy

בית שמאי 10, תל אביב.

מה הוחלט לגבי האם להפיץ ולגייס מתנדבים נוספים או להישאר בצוות מצומצם?

מה אתם אומרים - אדם ומושון - בהמשך לשיחה אתמול עם ניר - האם רוצים לגייס
מתנדבים לצורך אנליזה ספציפית?

נראה לי ששווה. אדם? @aaa

כן - נרצה לעבוד קצת על טבלאות הקשר בין התקציבים.
בנוסף אני מניח שיהיה הרבה מה לעשות עם נתוני התקציב החדשים…

אני מניח שצריך להעריך בכמה אנשים מדובר והאם המיקום יספיק.

@Yonatan_Naor הודיע לי שהוא לא יוכל להגיע בתאריך הזה.

פתחתי דודל בשביל לבדוק אפשרויות למועדים נוספים (כמובן צריך לבדוק מול המארחים שלנו שזה בסדר…)

אנא מלאו:
http://doodle.com/poll/mbpz3si5czk5d4bk

אדם

@vitaly

אוקיי, נראה שהמועד הנוכחי הוא זה שגם נוח להכי הרבה אנשים - אז אנחנו נשארים בסופ״ש של ה- 16-17/10 !

היי כולם,

מעדכן אותכם בפגישה חשובה שעשינו אתמול עם דובר הסדנא, ניר הירשמן, ועם החלטות קונקרטיות שקיבלנו בעקבותיה שרלוונטיות גם להאקתון הקרוב.

הפגישה הייתה במטרה לגבש אסטרטגיה של קידום התוכן שלנו בתקשורת, ובסופו של דבר הגברת החשיפה התקשורתית והשיח הציבורי בנוגע להוצאות המדינה והעברות תקציביות.
לאחר התייעצות מעולה עם ניר ושבי, הגענו למסקנה שאנחנו צריכים לקדם בתוך אתר מפתח התקציב בלוג, שאליו נעלה ניתוחים וסיכומים והצגות גרפיות שונות ומגניבות שאנחנו עושים מתוך הדטה שלנו (למשל - 10 חברות הייעוץ שמקבלות הכי הרבה כסף מהמדינה… הסעיפים התקציביים שהכי גדלו/קטנו… וכולי), וגם מדי פעם עדכונים ספציפיים שנראים לנו חשובים (כמו למשל התקשרויות ספציפיות חריגות). הבלוג ישמש להפיץ את התוכן שלנו לעיתונאים ומעצבי דעת קהל, ואותו גם נקדם במדיה החברתית של הסדנא, ובה בעת הוא יזמין את הקוראים להיכנס לתוך אתר מפתח התקציב ולהשתמש בו בצורה יותר מושכלת (ועל הדרך הוא יגביר את החשיפה שלנו בחיפוש של גוגל (:smile:). .

אז מבחינת ההאתקון הקרוב (ב16 לאוקטובר כן?) זה אומר-
(א) שנרצה מישהו אמיץ ונועז שייקח על עצמו להקים את הבלוג בתוך עמוד מפתח התקציב (יש מתנדב בקהל? דברו עם @mushon );
(ב) שבמהלך ההאקתון ננסה להוציא כמה ניתוחים איכותיים שכבר נוכל לפרסם בבלוג הטרי (@vitaly כבר התחיל בזה, ואנחנו נעבוד על זה עוד כדי שיהיה איכותי);
(ג) שנשמח מאד לגייס data analysts שיסייעו לנו עכשיו וגם בהמשך לייצר ניתוחים.

פתחתי פתיל נפרד כדי שנרשום בו רעיונות לניתוחים שאנחנו רוצים לעשות ולהפיץ. תוסיפו שיהיו לנו הרבה.

וחוץ מזה צום קל וגמר חתימה טובה ועיד סעיד (למי שחוגג ו/או מחק את המיותר).

ד"ש

סער

**

**

אני אוהב בלוגים, אבל יש איתם בעיה אחת גדולה - שיעור התמותה. יש לסדנא בלוג והוא משווע לתוכן וכותבים חדשים. אולי נכתוב בו ונשתמש בפיד שלו בעמוד מפתח התקציב?

@mushon ?

עניין הטבלאות עוד אקטואלי? נשמע כמו משהו שאני יכול לסייע בו.