יש לנו ויקי חדש

לאחר שהספאמרים גדשו את הויקי הישן ולאחר מספר נסיון כושלים לנקות את הויקי, החלטתי שאין ברירה אלא לרכוש שירותי ויקי מספק מקצועי ולסיים את הסבל אחת ולתמיד:

כנסו, כנסו, http://hasadna.wikispaces.com

1. האם זה אותו הפורמט כמו mediawiki?
    1.1 אם כן, אז כדאי לעשות import לדפים הלא מזובלים מהוויקי הישן (הושקעו בהם לא עט שעות עבודה + זוהי ההיסטוריה הארגונית שלנו).
    1.2 אם לא, אולי כדאי לחשוב על זה מחדש ולחזור לשלב 1 :smile:

אדם

ארץ החשמבירים היא ארץ הפרסומות…די נורא בעיני.+1 לאדם: הושקעו בעמודי הוויקי הקודמים המון המון שעות, מאמץ ועבודה, והמידע חשוב. מבחינת מיתוג, לא כדאי להשאיר את הצבע ואת הסמל הקודמים?

• הדס

גם אני תומך. בייחוד אחרי שהשקעתי זמן בלעדכן אותו בזמן האחרון.
(אלא אם גם אני אחד מהספאמרים, ולא ידעתי)

אתם כנראה לא מודעים לכמויות הספאם ושאר התחלואים שההתקנה המקורית שלנו של מדיהוויקי סחבה, ועדיין סוחבת.
הדבר הנכון לעשות הוא לחץ משם את המידע הנחוץ ולשמר אותו (חובה, אין על כך שום ויכוח לדעתי) ולעבוד לוויקי חדש…

אבל יש תוספי אנטיספאם ממש אפקטיביים למדיהויקי…

חבר’ה, למקרה שלא שמתם לב, יש לנו ויקי חדש, כמעט כל המידע שהיה מקושר מהעמוד הראשי הועבר (כל מה שהיה מקושר מהעמוד הראשי, מהעמוד המקושר וכן הלאה).
העליתי פעמיים הודעה בנושא:

אם היה לכם שם משתמש במערכת הקודמת, בבקשה עדכנו אותי עם שם המשתמש או כתובת הדוא"ל איתו נרשמתם ואפתח לכם חשבון זהה במערכת החדשה.

המערכת עדיין מדיה-ויקי, אבל אין אפשרות להירשם באופן חופשי, חשבנו והגענו למסקנה שבגדל כמות קטנה של מתנדבים המעוניינים לערוך תוכן, אין הצדקה לאפשר רישום חופשי, בהזדמנות שתהיה לי אאפשר רישום חופשי והרשאת כתיבה רק לאחר אישור מנהל (כולל לדף המשתמש, שם היה הספאם העיקרי).