איתור מנכ"לית - עדכון אחרון


#1

שלום לכולם!

בשם הוועד המנהל וועדת האיתור, אני מתרגש לעדכן (באיחור קל) כי החלטנו למנות את דורית חיזי לתפקיד המנכ"לית החדשה של הסדנא לידע ציבורי. דורית תכנס לתפקיד בתחילת חודש מאי, ובטח תרצה להיפגש עם כולכם ולהכיר את השותפים החדשים שלה, ואשמח לסיוע שלכם בכניסתה החלקה לתפקיד!

עד שנפגש, כמה מילות היכרות מדורית:

נעים מאוד להכיר !

דורית חיזי, ילידת אשקלון, מתגוררת כיום בתל אביב. אם לאלון, דור ועידן ונשואה לאלעד .

בוגרת תלפיות וביה"ס לטייסי ניסוי של חיל האוויר האמריקאי. מהנדסת ניסויי טיסה במקצועי. שרתתי שנים ארוכות בקבע וכיום במילואים כמהנדסת ניסוי וכנווטת ל"א בטייסת הנמר המעופף .

לאחר שחרורי מקבע הקמתי חברת ייעוץ בטחוני לניסויי טיסה, אותה ניהלתי בפועל עד מינויי לדירקטוריון רפא"ל .

בעלת תואר שני במנהל עסקים ומשלימה בימים אלו דוקטורט במדעי החיים באוניברסיטת תל אביב (שיתוף פעולה עם מכון וייצמן). חברה בעמותת "מעוז" לקידום ממלכתית וחוסן חברתי-כלכלי, מלמדת ב"נוער שוחר מדע" ומתנדבת במעון האוניברסיטה. חובבת מדע בדיוני, קומדיות ושעות שינה .

בשנים האחרונות עקבתי באהדה רבה אחר פעילות הסדנא והישגיה. חופש מידע הלכה למעשה לכלל האוכלוסייה אינו מותרות בעיני, הוא הכרח. בעידן של פופוליזם, מניפולציות ו - fake news משתנה מערכת הבלמים והאיזונים הישנה, ושומרי הסף המסורתיים מאבדים מכוחם. מידע ציבורי נגיש הוא בעיני קו ההגנה הראשון ואחד היעילים ביותר מפני מגמות אלו .

מחכה בקוצר רוח לתחילת דרכנו המשותפת :blush:

גם אנחנו מחכים!

בברכה,

יותם מנור

בשם הוועד המנהל, וועדת האיתור


איתור מנכ"ל/ית - עדכון מתהליך האיתור