תקציבי רשויות 2016

שלום חברים. אשמח לדעת איפה אתם אפשר למצוא את קבצי האקסל של תקציבי הרשויות המקומיות שיש לכם - אבל רק תקציבי 2016.
כמו כן, אשמח לדעת איך אפשר להגיע לנתונים כפי שהם נמצאים בדאטהבייס.

תודה!

אהלן
כל הדאטא שיש לנו נמצא בתיקית DATA בgithub שלנו:

בעקרון התוכנית היא שתהיה גישה כזו דרך ה redash של מפתח התקציב. כיוון שכרגע הנתונים שבDB שלנו עוד לא מאורגנים כראוי (כמו שאתה הסבת את תשומת ליבנו :)), זה עוד לא פעיל. כשהפיצ’ר הזה יקרה נודיע.

ניצן

יש כוונה לעשות בליץ בקשות מידע מול הרשויות בשביל לקבל את תקציבי 2016 בפורמט אקסל?

אם אתם צריכם עזרה בלמצוא מתנדב תוכן לזה, תגידו

אם אפשר זה יהיה מצוין. אני כבר מזמן לא מצליח להשתמש בתביא ת׳דאטה כך שאם מישהו אחר יכול להריץ ולנהל את הבקשות מול ערי פורום ה-15 (לא צריך את ת״א), זה יהיה מצוין

אני אקח את זה עליי.

בתאריך יום ה׳, 16 ביוני 2016 ב-12:44 מאת Yogev info@hasadna.org.il:

בוצע.

וואו. זה יהיה מהמם. כמובן שנשמח לקבל כל תקציב שתשיג :smile:
תודה,
ניצן

החלטתי לעשות את זה מסודר, קבלו
https://drive.google.com/folderview?id=0B9KCjEIdzJZUSUF2NVRaNW9JYTg&usp=sharing

הקובץ “תקציבים” הוא טבלת מעקב שמציגה את הסטטוס של התקציבים שיש בספריה. איפה שיש תקציב באתר הרשות, יש קישור למקור, איפה שאין, יש התייחסות לכך שיש קובץ (פשוט כי לא טרחתי להוציא קישור לקובץ מתוך תביא ת’דאטה, משם הם מגיעים)
תשתמשו/תפיצו
@Aviv_Gonen קיבלת הרשאה לשנות :slight_smile:

השיתוף לא תקין. לא ניתן לפתוח בדוקס.

‫בתאריך יום א׳, 19 ביוני 2016 ב-15:08 מאת ‪Yogev‬‏ <‪info@hasadna.org.il
‬‏>:‬

גם עיריית חיפה תתקפל מהקו התוקפני והלא חוקי (!) שבו היא נוקטת לאחר שעיריית ת"א תצטרף לרשימת משתפי המידע הציבורי. עדכנו אותי כשזה יקרה ואנסה לדחוף את זה.

עמית.

עמותת ירוק בלב - Yarok Balev NGO
קבוצת הכרמליסטים - Carmelists Group
https://www.facebook.com/groups/carmelists
YarokBalevNGO@Gmail.com
טלפון 053-530-6988 Phone

עיריית ת״א משתפת מידע כבר שנים כך. (מאז 2011, זה עבר בית משפט אבל זה בעבר).

2016-06-21 10:03 GMT+03:00 amit info@hasadna.org.il:

איפה האקסל של ת"א?

הבעיה בחיפה אינה הנגשת הקבצים כי את זה יש (גם ל-2016, קיבלנו אתמול). הבעיה היא שהם מנגישים את התקציב ב-12 קבצים שלא עומדים בשום סטנדרט. את זה צריך לשנות

בטבלת המעקב שלנו יש קישורים Yogev Sharvit

"Everything is possible in more than one way"
http://Muni-Index.co.il

בכל מקרה כל התקציבים של העירייה נמצאים כאן:

@NitzanGuberman התחלתי לעבד את תקציב ת"א מצאתי שיש להם שגיאה בשימוש בקוד משרד הפנים בכל הסעיפים ברמה ה-3 של הוצאות והכנסות רווחה. לפי הקודים שהם משתמשים בהם, כל ההכנסות וההוצאות שלהם הן על טיפול במפגרים, אך המלל אומר אחרת לחלוטין. לידיעתכם כאשר אתם מחליטים להשתמש בקובץ המקורי מהעירייה
אני מתכוון לפנות לאנשים שיושבים בגזברות ולהציף את הנושא - נראה איך הם יגיבו

יוגב - תודה! נשמח לשמוע עדכונים.

תגידו, מישהו מתעסק אקטיבית בלהשיג תקציבים חסרים (אולי @Aviv_Gonen?) ? ספציפית, יש קבוצת מתנדבים מחדרה שזה מאד מעניין אותה, ואני רוצה לדעת אם מישהו כבר מנסה להשיג את התקציב או שהם יתעסקו בזה…

ניצן

כן, @Aviv_Gonen מנהל את הבקשות מול הרשויות המקומיות
אגב, גם בדקתי את התקציב של באר שבע ומצאתי שם אנומליות אחרות (הרשות מקבלת עבור חטיבות הביניים יותר משהיא מוציאה עליהן)
בקצב הזה אני אעשה ביקורת לכל הפורום ואתחיל לשלוח לגזברים הערות… (אגב, בת"א בהתחלה התכחשו לבעיה אבל שהדגשתי אותה הם נדמו ולא הגיבו שוב)

עדכון סטטוס בקשות - נותרו רק 3 רשויות מפורום ה-15 שאין לנו את התקציבים שלהן: רעננה, נתניה ורמת גן. למעט הראשונה האחרון עושות בעיות.
מבחינת התקציבים שיש לנו, ת"א, ירושלים וחיפה לא עיקביים עם הסיפרור של משרד הפנים.
יצא לי לבדוק את מרבית התקציבים האחרים ולמפות את הבעיות שלהם וכרגע זה נראה שעיקר הקושי ביכולת להשוואת בין תקציבי העירייה הוא בתקציבי החטיבות ביניים והתיכונים (וזה נובע בחלקו מהבדלים אמיתיים בין הרשויות וחלק בגלל אופן הקצאת הסעיפים). מכל התקציבים שבדקתי, רק תקציב חדרה מראה חריגות לא עקביות - פשוט אין לחדרה הוצאות על תיכונים (ותקציב החינוך שלה קטן בכמעט 100 מיליון ש"ח ביחס לערים באותו גודל).